- Nincs termék a kosárban.

4 darab felett: | 3.740 Ft |
Ez a pelenka csak a nedvszívásról gondoskodik. Külön vízzáró külsőre van szükség hozzá.
A QD pelenka belső rétege bébi plüssből készül, ami komfortosabb, szárazabb érzetet biztosít a babának, mint a frottír.
Akkor sem kell eltakarni a finom plüss belső réteget, ha a pelenka nedvszívó képességét növelni akarjuk. A betéteket a pelenkán kialakított zsebbe lehet tenni.
Kétféle méretre állítható. Ha le van hajtva az eleje akkor a kisebb 1-8 hónapos babáknak jó, ha nincs akkor a nagyobbakra. Amikor már nem kell lehajtani az elejét, a pelenka belsejében ( a zsebben) több hely marad, így a nedvszívó képességét lehet további vagy nagyobb betétekkel bővíteni.
Éjszakai pelenkának is nagyon jól működik, mivel a zsebbe lehet váltogatni a kisebb-nagyobb nedvszívó képességű betéteket (pamut, kender, bambusz vagy ZORB)
A pelenka 3 rétegből készül
Kívül: Mintás 100% pamut interlock kelme
Középen: 1 réteg 100% pamut frottír anyag. (Bevarrt nedvszívó magja nincsen. Különféle betéteket lehet rendelni hozzá. A webáruházunkban számos különböző nedvszívó képességű és alapanyag összetételű betétből lehet válogatni)
Belül: Puha 80% pamut 20% PES plüss kelme. A baba bőrével csak pamut érintkezik.
Egyméretes: 4-15 kg között állítható